Svadobné video

Svadba predstavuje jedinečnú životnú udalosť, pretože je to vstup dvoch ľudí do novej éry života. Sme tu pre tých, ktorí hľadajú kameramana na svadbu, aby zachytil tento Váš najvýznamnejší deň. Táto spomienka Vám bude robiť radosť aj po rokoch, kedy budete môcť v pohodlí domova prežiť neopakovateľné a jedinečné okamihy Vášho života prostredníctvom televíznej obrazovky.

V oblasti videoslužieb ponúkame kamerovanie celého svadobného dňa v CENE už od 399 – 469,- EUR.
Pri natáčaní používame jednokamerový alebo viackamerový záznam. Video natáčame vo Full HD kvalite a následne ho odovzdávame na DVD, prípadne Blu-ray diskoch s farebnou potlačou. Disk obsahuje aj ručne nastavované video menu, aby ste si mohli vybrať časť videa podľa Vášho výberu. Pri spracovaní videa si môžte vložiť vlastnú hudbu, fotografie z detstva ….

V PRÍPADE ZÁUJMU SI NEZABUDNITE ČO NAJSKÔR REZERVOVAŤ TERMÍN

Svadobná fotografia

Okrem zhotovenia videa zo svadieb, stužkových slávností, rodinných udalostí a podobne Vám ponúkame aj svadobnú fotografiu.
Svadobný fotograf by mal byť súčasťou Vášho svadobného dňa, aby zachytil dôležité okamihy a uchoval Vaše spomienky prostredníctvom fotiek.

Ku každému páru pristupujeme individuálne, preto uprednostňujeme osobné stretnutie, aby sme mohli splniť Vaše požiadavky a predstavy ohľadom svadobnej fotografie.

Svadobná portrétová fotografia v CENE už od 189 – 199,- EUR.

Svadobná fotografia celej svadby vrátane portrétovej fotografie v CENE už od 299 – 389,- EUR.

svadobna-fotografia-039

Fotografovanie interiérov a exteriérov

showroom dankuchen 01

Fotenie interiérov a exteriérov firemných priestorov, predajní, domov a bytov, historických objektov … na reklamné a propagačné účely. Fotografie sú dodané a upravené podľa požiadaviek klienta.

Konečná cena produktu sa odvíja od požiadaviek klienta a závisí od množstva práce, náročnosti a dohody.
Pri fotení interiérov a exteriérov je možné aj zhotovenie virtuálnej prehliadky.

Viac info telefonicky alebo e-mailom.

Reklamná a produktová fotografia

Zhotovíme Vám originálne fotografie výrobkov, produktov, tovaru na výrobu propagačných materiálov prípadne reklamnú kampaň.
Tieto fotografie následne spracujem podľa Vašich požiadaviek.

Cena reklamných a produktových fotografií sa urči dohodou, podľa náročnosti a konečného využitia fotografii.

produkt-foto-jacko-cukr-01

Reportážna fotografia

dargov-dubiny-04

Zhotovenie fotografií z rôznich kultúrno spoločenských a športových udalosti (súťaže,divadelné predstavenia,koncerty,plesy .. ).

Taktiež zhotovíme fotografie z rodinných osláv a výročí ako krstiny, narodeniny, párty ….

Cena závisí od času fotografovania, počtu záberov, náročnosti a dohody.

Fotografovanie detí

Ponúkame Vám zhotovenie rodinných fotografií a fotenie Vašich malých ratolestí. Fotenie prebieha v štúdiu alebo v exterieri. Hlavným rozdielom medzi domácim fotením a profesionálnym fotením je v kvalite fototechniky a použitým osvetlením. V neposlednom rade je to schopnosť fotografa zachytit správny moment a fotografie aj následne spracovať a upraviť.

Využite našu super ponuku fotenia už od 49,- EUR.

portret001

Back to Top